Українська Телевізійна Академія посилює свою роль в медіаіндустрії

Українська Телевізійна Академія єдиний вітчизняний громадський орган, який одночасно представляє і телевізійну індустрію, і індустрію виробників кіно та телеконтенту. Решта громадських та професійних об’єднань співпрацюють або з телебаченням, або з кіновиробництвом. Про це сказав Голова Експертної ради Академії Валентин Коваль під час прес-конференції в рамках відкриття KIEV MEDIA WEEK 2016.

Валентин Коваль відзначив, що витоки Українська Телевізійна Академія бере із започаткованої ще 15 років тому премії в галузі телебачення “Телетріумф”.

“З цього року Академія розширила коло своїх інтересів і ми активно виключилися в процес законодавчої розбудови нашого кінопростору”, – сказав він.

Окремо Валентин Коваль наголосив на важливості для індустрії об’єднання не тільки професіоналів та людей, які мають досягнення, в тому числі і закордоном, а й молоді, що тільки робить перші кроки на медійному ринку.

“Академія має намір об’єднати професіоналів не тільки на тому етапі, коли це “Телетріумф” та перемога, а на етапі, коли молода людина тільки збирається робити перші кроки в індустрії, тому ми будемо приділяти особливу увагу молодим теле та кіно кадрам в Україні”, – сказав він.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>