Перший сольний концерт співачки SEVERINA

20 січня відбувся перший сольний концерт співачки SEVERINA. Подія проходила у Caribbean Concert Hall у Киеві і зібрала рідних артистки, відомих людей, журналістів та прихильників.

SEVERINA – нове ім‘я на українській сцені. Проте, за перший рік свого творчого існування вона вже випусти ла 10 пісень, 2 ремікса та 6 відео-кліпів. Її пісні активно звучать на танцювальних радіостанціях України. А одна з найвідоміших – «Ретроградний» – вже більше року кожного дня грає по радіо.

На концерті співачка познайомила свою аудиторію із новою програмою та з вишуканим образом, який підкреслює та гармонічно доповнює український фльор програми. Також SEVERINA презентувала прихильникам кліп на пісню «Золотий Ланцюжок», який вже в лютому можно буде побачити на українських музичних телеканалах.
«Все ще здається, ніби це сталося не зі мною. Проте, переглядаючи числені сторіз, фотографії, читаючи повідомлення від людей і все ж таки потроху розумію, що це був не мій ідеальний сон, а справжня реальність. 

255 дорослих та десятки дітей, черга на вхід у Caribbean Concert Hall на мій перший сольний концерт, 2 пісні на біс, інтерв‘ю для ЗМІ одразу за сценою, потім черга за автографами та фото зі мною. Все це було.
Концерт пройшов краще, ніж я собі уявляла. Найзворушливішим моментом був мій перший крок на сцену, коли всі почали аплодувати та кричати. У мене на очах з‘явилися сльози, але я зібралася, бо треба було співати. Таких зворушливих моментів на концерті були декілька.
Ми готувалися до події 2 місяці, враховуючи новорічна свята. Та я вважаю, що у нас все вийшло. Я презентувала свою концертну програму. Думаю, що багато людей не очікували мене побачити такою та були приємно здивовані. Час покаже, звичайно.
А зараз важливо не розслаблятися, а продовжувати йти вперед з тією ж завзятістю, що і раніше.
Дякую усім, хто розділив цей важливий вечір разом зі мною. Далі — більше!» — каже співачка.

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>