«Рука Бога»: ведучий «Орла і Решки» повторив легендарний гол Марадони

«Рука Бога»: ведучий «Орла і Решки» повторив легендарний гол Марадони

Кирило Макашов, який веде сезон тревел-шоу «Земляни» на Новому каналі, вступив до церкви Дієго Марадони

Дієго Марадона – найкращий футболіст ХХ століття за версією ФІФА. Він найпопулярніший аргентинець, і місцеві жителі пишаються ним цілком справедливо. Аргентинці настільки люблять спортсмена, що навіть створили церкву на його честь! У ній побував ведучий тревел-шоу «Орел і Решка. Земляни», яке Новий канал показує щосуботи, Кирило Макашов.

— Моя вам порада: краще не зізнавайтеся аргентинцю, що не бачили знаменитих голів Марадони, — сміється Кирило. — Щоб вам не довелося червоніти, як мені, розповідаю: найвідоміший гол Марадони називають «рука Бога». У 1986 році в матчі проти англійців він відбив м’яч… лівим кулаком! І влучив у ворота. А через чотири хвилини забив другий гол, який назвали найкращим за сторіччя.

Марадона був засуджений, вживав наркотики і навіть кілька разів стріляв у журналістів. Але аргентинці малюють його на стінах з німбом, як святого, і ставлять йому пам’ятники. А в місті Росаріо знаходиться церква Дієго Марадони.

– Звичайна собі церква. Просто замість ікон – плакати з Марадоною. Замість ряс – футбольна форма. І збираються парафіяни не щоб молитися, а щоб висловити любов своєму богу футболу, — розповів ведучий тревел-шоу на Новому каналі. — Церкву заснували майже 25 років тому. І навіть придумали свої заповіді та «знак Марадони».

Щоб офіційно стати парафіянином церкви, потрібно повторити знаменитий гол рукою. І хоча зробити це непросто, зрештою Кирило впорався і пройшов посвяту до церкви Дієго Марадони! А як це було, можете подивитися у свіжому випуску «Орла і Решки. Земляни» з Аргентини.

Стежте всією сім’єю за новими пригодами ведучих тревел-шоу «Орел і Решка. Земляни» Michelle Andrade та Кирила Макашова щосуботи з 10:00 на Новому каналі!

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>