Приліт «Золотої жар-птиці»: як поверталась найвідоміша премія української музики!

              19 травня в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулося феєричне шоу – нагородження лауреатів Національної «Золота жар-птиця». Премія, яка виділяє кращих серед кращих україномовних представників шоу-бізнесу.

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Унікальність премії полягає, певно, в  її історії, оскільки  багато хто з сучасних зірок виріс на знанні про цю премію та мріяли її отримати, а аксакали  – згадали наскільки це почесно. Премія налічує 22 роки від дня заснування. Саме тоді компанія «Таврійські ігри» змінила хід української музичної історії, заснувавши «Золоту жар-птицю». Це була перша музична премія України. Її місія — розвиток української музичної культури і промоція її найкращих представників. І від 19 травня, ця місія  активно відродилась. За словами організатора премії Микола Баграєва: “Золота жар-птиця” — це якісна, прозора премія, яка дасть поштовх для розвитку української музики»». До слова, наступного дня анкети з голосуванням членів експертної ради з’явились у публічному доступі, що підтверджує прозорість та об‘єктивність результатів.

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Зіркопад почався з Червоної доріжки церемонії, яка радувала око різноманіттям барв, посмішок та очікуванням  розуміння «ху іс ху». А гала-концерт за участі топових українських артистів таки як:  MONATIK, NK|Настя Каменських, Alyosha, TAYANNA, Олександр Пономарьов, СКАЙ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ,  Тамерлан и Алена, Kadnay, Время и Стекло, MOZGI,  Ірина Федишин, THE HARDKISS, Sonya Kay, Наталка Карпа подарував бурю емоцій та зустрічей з улюбленими хітами.  Найфеєричнішими номерами у підсумку стали: дует  MONATIKа та Ніни Матвієнко. До слова, Ніна Митрофанівна нині перебуває у закордонному турі, але інноваційні технології та фантазія постановників, дозволили візуалізувати її присутність.

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Неймовірний номер порадували  переможці у номінації «Інді» – гурт KADNAY. Їх барабанні ритми та драйв, підхопив весь зал, а гурт THE HARDKISS, як завжди пристрасно та з надривом розказали про важливе, отримавши нагороду у номінації «Балада року».

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Одразу по дві статуетки отримали TAYANNA  і Олег Винник.

Співачка року та кліп року: TAYANNA

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Співак року та народний хіт: Олег Винник

Олег Винник

Поп-гурт: DZIDZIO

Рок- гурт: Антитіла

Інді : KADNAY

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Хіт року:  Alyosha — “Калина”

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Нові імена: KAZKA

Балада року: The Hardkiss — “Журавлі”

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Прорив року: TARABAROVA

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Dance-хіт: Злата Огнєвич — “Танцювати”

Фото Онлайн-журнал Star Brothers.

Фото: прес-служба каналу М2

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>