У лютому в кіно: Мангеттен, Ромео та Джульєтта та Камон Камон

У лютому в кіно: Мангеттен, Ромео та Джульєтта та Камон камон.

Цього місяця пропонуємо вам прогулятись вулицями Нью-Йорка, найкращого міста на Землі за версією Вуді Аллена, закохатися у молодого Дікапріо та порівняти сучасну адаптацію Шекспіра з класичним балетом.

МАНГЕТТЕН
з 10 лютого

МАНГЕТТЕН

Нью-Йорк – місто-магніт для героїв Вуді Аллена, які безперестанку про щось теревенять, сперечаються про мистецтво та обговорюють походи до психоаналітика, оголюючи свої внутрішні страхи й травми. Дотепні жарти, претензійні інтелектуальні дискусії та історія кохання у супроводі джазу на тлі вогнів великого міста – у «Мангеттені» є все, що можна очікувати від Вуді Аллена та за що його неможливо не любити.

РОМЕО ТА ДЖУЛЬЄТТА
12 та 14 лютого

РОМЕО + ДЖУЛЬЄТТА

Екранізація постановки з культовою хореографією Кеннета Макміллана, яку підготував Королівський Оперний Театр. Герої фільму-балету у розкішних костюмах танцюють на справжніх вулицях Верони. Цю постановку справедливо вважають однією з найкрасивіших версій шекспірівської трагедії.

РОМЕО + ДЖУЛЬЄТТА
з 14 лютого

РОМЕО + ДЖУЛЬЄТТА

Постмодерна адаптація класичної шекспірівської трагедії про юних закоханих від База Лурманна. «Ромео + Джульєтта», яку критики часом називають кавер-версією Шекспіра, регулярно потрапляє у списки найкращих фільмів 1990-х. Тільки уявіть – найвідоміша сцена п’єси з Ромео на балконі Джульєтти майже повністю відбувається у басейні, молодий Дікапріо сумує під Radiohead, а його друг Меркуціо з’являється на вечірці у ролі дреґ-квін.

КАМОН КАМОН
з 3 березня

КАМОН КАМОН

Зворушлива історія про порозуміння дитини та дорослого з Гоакіном Феніксом в ролі радіожурналіста і бейбісіттера. Режисер «Камон камон» – Майк Міллс, який у 2016-му номінувався на «Оскар» за драму «Жінки ХХ століття». Саундтрек для стрічки записали учасники The National Аарон і Брайс Десснери. Критики прогнозують, що фільм має всі шанси позмагатись за головну нагороду кіноакадемії у цьому сезоні.

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>