Вперше в історії випускник української кіношколи став учасником Berlinale Talents

Слава Бабенков став першим українським актором, який потрапив на Berlinale Talents.

Серед 2250 конкурсантів з усіх куточків світу випускник української кіношколи UFS отримав бажаний лист: “Ми вражені вашим колосальним творчим зростанням і відданістю своїй майстерності. Ласкаво просимо до Berlinale Talents!”. 

Рік виявився не таким і поганам. Серед сотень відмов, що сипалися у кінці року, надійшло повідомлення, в яке, чесно, я вже навіть не вірив. Чотири рази я подавався і нарешті – потрапив до 12-15 акторів Berlinale Talents. За 20 років я буду першим в історії українським актором, якого взяли до цієї програми. У результаті очікую на новий досвід, знайомства та можливості для старту на міжнародній арені!” – зауважив Слава Бабенков у своїх соціальних мережах

Berlinale Talents – ініціатива в межах Berlin International Film Festival, яка поєднує навчання та нетворкінг. Директори Берлінале Марієт Ріссенбек і Карло Чатріан вважають, що це набагато більше, ніж місце, де творчі люди можуть черпати натхнення для своєї кар’єри у кіно. А сам Берлінський кінофестиваль лише зміцнює свої позиції завдяки відкриттю нових талантів. 

 

Слава Бабенков – випускник акторського курсу української кіношколи Ukrainian Film School. На його рахунку зйомки у 40+ кінороботах, а у 2022 очікується премьера комедії “Дон Жуан із Жашкова” зі Славою у головній ролі. Над повним метром працювали й інші студенти UFS –  Віктор Буток (cценарист, режисер-постановник) та Ілля Михайлусь (оператор-постановник). Також Слава вважає, що на вибір суддів Berlinale Talents ще й вплинула його робота з Олегом Сенцовим у «Носорозі» та роль у «Каві з кардамоном» режисерки Іри Громозди.

Цьогоріч програма об’єднає 200 талановитих особистостей у 13 дисциплінах, проте із-за нового штаму «Омікрон» Berlinale Talents відбудеться з 12 по 17 лютого в режимі онлайн.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>