⚡️Vlada K відкриває благодійний фонд “Super Grandchildren”⚡️

На сьогодні в Україні ціла низка міст опинилася у гуманітарній катастрофі. При цьому багато літніх людей не захотіли покидати свої домівки. Одинокі ж бабусі та дідусі залишились зовсім без підтримки. Але не лише вони страждають від нестачі харчів, ліків, предметів першої необхідності, а й їхні хатні тваринки.

Багатьом людям довелося залишити свої домівки у зоні бойових дій. І, на жаль, не всі змогли забрати своїх чотирилапий друзів з собою.

Саме тому Vlada K вирішила створити власний благодійний фонд та зібрати допомогу для адресної передачі тим, хто її потребує через проєкти ЖИТТЄЛЮБ та ADOPT.UA.

ЖИТТЄЛЮБ – відомий соціальний майданчик, що піклуються за літніми людьми, одинокими та хворими бабусями та дідусями, їхніми чотирилапими друзями. ADOPT.UA – сервіс з адопції тварин, що продовжує працювати і під час війни, допомагає тваринкам-безхатькам врятуватись від голоду та знайти нових господарів.

VLADA K організовує масштабну акцію зі збору необхідного для бабусь і дідусів, що мають складнощі з закупками кормів, ліків, харчових добавок для власних котиків чи песиків, а також підтримки небайдужих людей, що через сервіс ADOPT.UA взяли на перетримку тварин. Першим містом допомоги буде Київ, до якого зараз направили врятованих тварин зі звільнених міст області.

Днями я, разом з моїми друзями з Main People School запустила соціальну ініціативу “VLADA K та Суперонуки”.
На нашій онлайн зустрічі ми обговорили нагальні питання щодо допомоги тваринкам у Київській області, збору гуманітарної допомоги для них через сервіси Adopt.ua та Життєлюб. Деталі зустрічі у цьому відео. Вже скоро ми відзвітуємо вам про ту адресну допомогу, що ми з іншими “суперонуками” направимо до бабусь і дідусів, що потребують харчів для своїх чотирилапих.

Запрошу усіх небайдужих долучатись до нашої соціальної ініціативи! Ставайте справжніми супер героями. Допомагайте кормами чи ліками для тваринок, харчовими добавками, тощо. Я обов’язково про кожного вас розкажу у своєму аккаунті. Ви, справжнє серце України! 💛💙

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>