Ukrainian Fashion Week: український блогер Аніта Соловей прийшла побита на відкриття тижня моди

Аніта Соловей: “Я одягла костюм кожної 3-ї жінки України!”

Відомий український блогер Аніта Соловей, яка у своєму блозі активно просуває теми екології, фемінізму, усвідомленості, турботи про себе та про оточуючих, на відкриття Ukrainian Fashion Week прийшла у “синцях”, які покривали все тіло дівчини. Це викликало фурор серед гостей події та представників преси.

Аніта не боїться відкрито висловлювати свою думку на різні теми: від фемінізму до політики. Так і цією появою блогер вирішила привернути увагу до теми домашнього насильства.

“Це одна з дуже гострих проблем, з якими стикаються тисячі людей не тільки в нашій країні, а й у світі. Мені дуже часто пишуть дівчата і запитують поради, як їм бути і куди звернутися по допомогу. Я вирішила, що хочу досконально вивчити цю проблему і хочу максимально всім допомогти.

Сьогодні, я одягла “костюм” кожної 3-ї жінки України! А своїм “виглядом” хочу сказати, що не треба мовчати і не треба боятися. Є люди, котрі готові допомогти. Допомогу попросити не соромно,” – каже Аніта Соловей.

Зараз Аніта активно шукає організації, які допомагають жертвам домашнього насильства і готові співпрацювати з ними.

Хочемо наголосити, що Аніта спеціально нанесла на тіло синці за допомогою масажу гуаша! 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>