Софія Єгорова про роботу в шоу-бізнесі та дуети з Jerry Heil і Артемом Пивоваровим

Софія Єгорова про роботу в шоу-бізнесі та дуети з Jerry Heil і Артемом Пивоваровим

Софія ЄгороваТалановита, позитивна та яскрава співачка Софія Єгорова, за плечима якої близько 200 міжнародних та всеукраїнських конкурсів і більше 130 призових місць, стрімко набирає аудиторію слухачів. Ми вирішили дізнатися у артистки що надихнула записати зимовий сингл ЧАРИ, про зміну іміджу, про забаганки у райдері та з ким із зірок українського шоу-бізнесу хоче записати дует.

Софія, нещодавно ви презентували зимову пісню ЧАРИ, чи це ви начарували нам сніжну зиму?

Ооо, гадаю це були колективні Чари від усіх, хто слухає цю пісню. Адже чари та магія – це звична річ для нас усіх. Якщо кожного ранку промовляти: «Зі мною сьогодні стануться чари», то потім починаєш помічати такі маленькі дрібнички, які б раніше не помітив – подзвонив друг, який не телефонував дуже довго, друзі подарували букет квітів просто так, чи тебе відмітили у сторіс, або просто яскраво світить сонце і дарує неймовірний настрій. І ти б навіть не звернув увагу, якщо б вранці не нагадав собі про те, що чари відбуваються навкруги і щодня. Тому пісня «Чари» – це нагадування, що вони існують – треба лише не забувати собі про них нагадувати та вірити в них! 

Слухати «ЧАРИ» Софії Єгорової онлайн https://youtu.be/Sz7IDS2qP2o 

Як взагалі виникла ідея записати ще одну зимову пісню? 

Для мене зима – неймовірно особлива пора. Усі романтичні відносини чомусь розпочиналися саме взимку. Не знаю, може, через те, що, як кажуть, полюбиш людину у трьох шапках, шарфі, двох светрах та панчохах – полюбиш і з голлівудською укладкою, і з мейком. І тому мені хочеться, щоб кожен відчув цю романтику зимової пори, коли щоб зігрітися – всі або починають триматися за руки, або міііцно і тепло обійматися. Але в моєму репертуарі вже є і ЕР-альбом «Winter mood», і ремікси на зимові пісні. Але мені хотілось нового натхнення та нової пісні, але ніяк не йшла в голову муза. Сиділа в кімнаті, промовила: «От якби зараз сталися такі чари, і пісня прийшла!»

Увага, демо від автора і композитора Діми Сисоєва прийшло за 10 хвилин після запуску моєї думки у всесвіт. Більш того, воно так і називалося: «Чари». Не змовляючись та не списуючись до цього з автором! Трек записали дуже швидко, оскільки хотілося, щоб як можна більше людей дізналися про таку магію у житті.

Слухати ЕР-альбом «Winter Mood» Софії Єгорової онлайн https://youtu.be/fjuvTh54CQI 

У вас є зимовий ЕР, який трек ваш улюблений? 

Ооо, кожен по-своєму, звичайно. Певно, скажу, що Різдвяна, оскільки в неї неймовірна історія. Ця пісня створювалася для виконання у Соборі Святого Петра у Ризі. На католицьке Різдво. Там не було апаратури і я виконувала під живу акустичну гітару та без мікрофону. Чи треба казати, що були мурахи на шкірі увесь виступ! Після виконання наживо, вирішила записати студійну версію. Тож тепер її можна почути у альбомі. Але зараз, наприклад, ми створили просто очманілу постановку номера на «Цей сніг» ремікс. І тепер ця пісня вийшла у мій ТОП. Тобто, гадаю, тут дивлячись за якої мети обирати улюблений трек. 

Слухати «Різдвяна» Софії Єгорової онлайн https://youtu.be/G7QMhcpohVI 

Слухати «Цей сніг» Софії Єгорової (Shnaps & Sanya Dymov remix) онлайн https://youtu.be/ceMOlrbTo0s 

Вже маєте в напрацюванні весняний трек?

Так, це моя авторська пісня «Неможливості», яку вже можна почути на живих виступах, проте на музичних платформах її ще немає. Коли питала аудиторію в Інстаграм, коли її краще випустити, відповіли, що під нею уявляєш спів пташок та перші квіти, тому планую її випустити саме навесні.

Чи плануєте якісь зміни в образі, стилі чи звучанні?

Такі зміни зазвичай не плануються, а приходять самі в потрібний час. І звичайно, всі зміни спочатку відбуваються всередині, а потім вже назовні. Так і знаходяться нові стилі, нові звучання – в моєму випадку 🙂 Наприклад, я сама відчула, як змінився мій тембр у піснях ” Спека” та “Чари”, які для мене написав Дмитро Сисоєв. Творчість відбувається постійно і я з командою шукаю нові образи та звучання.

Що мотивує тебе працювати у шоу-бізнесі?

Моя головна мотивація – це займатися улюбленою справою, музикою, виступати на сцені, дарувати людям посмішки, мурахи та бажання потанцювати та відпочити :). 

Софія ЄгороваЯкі хоббі у тебе? Як тримаєш себе у формі? 

Моє хоббі зараз – це танці. Це справа, якою займаюся майже все своє життя, проте у різні періоди – різними стилями танцю та з різними задачами. «В репертуарі» є і класика, і бальні танці, і контемпорарі, і хіп-хоп, і ще декілька стилів:) Зараз це «сексі-денс», як каже мій викладач Катя, яке інколи змінюється на контемпорарі. Час від часу ділюсь відео з репетицій у своїх соцмережах.

Чи маєш особливі побажання по харчуванню у райдері?

Для мене найголовніше у райдері – це його технічна частина,  тобто щоб звук на сцені, мікрофони, звук зі сцени, відеоряд – все було відпрацьовано, перевірено та на найвищому рівні. А якщо говорити про щось особисто для мене, то певно, моє єдине бажання – це кава, після якої, якщо в буденному житті я відразу починаю ходити та багато наспівувати/співати, то уявіть, як потім, разом з адреналіном, все несеться на сцені. 

Що саме тобі подобається у роботі?

О, моя улюблена частина – це репетиції та підготовка. Я готова днями репетирувати, співати, танцювати, відпрацьовувати техніку мовлення, а потім виступати – та знову готуватися. Особливо люблю, коли це постановка з балетом чи взагалі театральна, як колись готувала на конкурси, адже кожна репетиція – це свій настрій, свої відкриття, свої магія творчості. А потім виходиш на сцену до глядачів і вже відбувається свято, обмін енергією та оплески, як винагорода для артиста!

Також обожнюю продумувати сонг лист, яку пісню за якою виконую. Яку історію та емоції хочу передати глядачам у залі, що вони мають прожити разом зі мною.

Який девіз у тебе по життю?

«Нема нічого неможливого» і «Коли ти любиш когось чи вибачаєш, з кожним добрим вчинком, Всесвіт змінюється на краще». 

Дивитися кліп  «Коли ти зі мною» (Dance Version) Софії Єгорової https://youtu.be/FvrNW8y_5Ag 

Які у тебе плани на 2022 рік? Чим будеш тішити аудиторію?

Я маю творчу ціль на 2022 рік – записати та випустити фіт. Мрію попрацювати у дуеті з Артемом Пивоваровим та з  Jerry Heil. Хочу втілити ці мрії у реальність!

Я багато працюю у студії та на репетиційній базі, шукаю нове та цікаве звучання свого голосу, щоб мої пісні були цікавими та хітовими. Хочу своєю музикою приносити кайф ще більшій кількості слухачів. 

Софія Єгорова

Глобальна ціль на 2022 рік – гастролі по Україні. Хочеться, щоб люди були здорові та почали жити і радіти життю. Хочеться дарувати людям свято та радість. 

Я готую новий альбом,  у нього увійдуть відомі пісні та зовсім нові.

Софія Єгорова

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>