Onuka: шлях від child free до багатодітної мами

У новому шоу Маші Виноградової «Точка М» Onuka розповіла, як рухнули її переконання і позиція «сім’я без дітей».
 14 років Ната Жижченко і Євген Філатов (виконавець Maneken – прим. Ред.) Живуть у відносинах, але весь цей час у них не було дітей, тому що Ната жорстко дотримувалася позиції child free.
 «Навіщо народжувати своїх, коли стільки дітей живуть в інтернатах.  І можна дати краще життя хоча б одному або двом »- заявила артистка в шоу« Точка М »Маші Виноградової.
 Що змінило її переконання?  І скільки дітей тепер планують Ната і Євген, дивись за посиланням.
 У родині Onuka планується також і інше поповнення – пес з притулку.
 «10 років тому, коли я дозволила собі собаку, ще не було тренда на те, що друга треба брати з притулку.  І тому ми купили собаку.  Але наступний наш пес точно буде з притулку.  Я вже собі його уявляю і вірю, що він знайде мене »- заявила артистка.
 Також Ната Жижченко розповіла, як планувала пройти сеанс айяуаску, щоб впоратися зі своїми депресивними станами.
 Айяуаска – напій, традиційно виготовляється шаманами індіанських племен в Амазонці і вживається місцевими жителями для «спілкування з духами».  Так їх організм самозцілюється, а то що таїться в підсвідомості виходить в сферу свідомості.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>