OLL.TV уклав контракт з Warner Bros.

OLL.TV уклав контракт з Warner Bros.

«Король Річард», «Дюна», «Матриця» та інші блокбастери WB вже у доступі

 Українська стримінгова платформа OLL.TV уклала контракт із однією з найбільших кіностудій світу Warner Bros. Тепер користувачі сервісу зможуть дивитися всі актуальні кінопрем’єри, а також фільми з величезної відеотеки компанії.

Вже сьогодні на платформі з’явилися останні хіти Warner Bros. – «Матриця», «Дюна», «Король Річард», «Усі святі Ньюарка» та «Загін самогубців-2», будуть і фільми, що гриміли не так давно – «Джокер», «Дюнкерк» і вічна класика – від «Інтерстеллара» та «Володаря перснів» до «Божевільного Макса», «Шерлока Холмса» та «Великого Гетсбі».

Дюна
Дюна

Нагадаємо, що у 2021 році такий самий контракт OLL.TV підписали з іншим світовим кіномонстром – компанією Paramount Pictures.

«Прем’єри відразу після кінотеатрів – частина стратегії OLL.TV, спрямованої на максимальне задоволення попиту користувача. Враховуючи непередбачуваність пандемії та дії піратських сайтів (до речі, в переважній більшості це російські ресурси) наше природне бажання – максимально швидко, якісно та легально дати жителям нашої країни доступ до найзатребуванішого світового та українського контенту», – коментує контент-директор OLLTV Віталій Чирков.

Король Річард_
Король Річард

 

Матриця_
Матриця

 

Усі святі Ньюарка
Усі святі Ньюарка
Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>