Олеся Тарасенко видала книгу “Благословенне жіноче ім’я”

Олеся Тарасенко видала книгу “Благословенне жіноче ім’я”

Українська жінка — це особливий та унікальний феномен, який не має аналогів у світі. Своїм талантом українські жінки внесли вагомий вклад в культуру, мистецтво, науку, політику, літературу та інші сфери життя рідної країни та світу. Без перебільшення і з гордістю можна констатувати, що про жінку-українку в світі ходять легенди. Українки ставали королевами, впливали на політику великих держав, з’являлися на картинах відомих художників і створювали відомі картини власноруч. 

Олеся ТарасенкоСучасна українська жінка – активна представниця України на світових наукових конгресах, спортивних змаганнях, мистецьких конкурсах, конкурсах краси та благодійних проектів. 

Саме такою є Олеся Тарасенко – організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості, засновниця 1-го блог журналу  “Lucky Ukraine“, ведуча на міжнародному телеканалі “Creative Society”, виконавчий директор Всеукраїнської організації роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, радник Голови Організації роботодавців України А.К. Кинаха. Учасниця топових рейтингів, престижних премій та рекордів.Нагороджена орденом «За розбудову України».

Нещодавно Олеся стала головою найпотужнішого жіночого об’єднання World Woman Club – “КУЖ” Київ Регіони та отримала престижну премію “Телеведуча року 2021” на Ukrainian Fashion Industry Awards.

Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко видала книгу “Благословенне жіноче ім’я – Україна: жіночі портрети”. Цей проект був підтриманий на державному рівні та здійснений за підтримки та сприяння Міністерства культури та інформаційної політики та Українського інституту книги. 

Кнга містить портрети видатних українських жінок та вводить невідомі досі факти. До переліку  увійшли цікаві розповіді про видатних українок, що творили, нарівні з чоловіками, нашу історію у різних галузях суспільного розвитку: Княгиня Ольга, Христина Алчевська, Анна Київська, Марія Законьвецька, Соломія Крушельницька, Леся Дичко, Катерина Білокур, Кіра Муратова, Гальшка Острозька, Олена Пчілка, Роксолана, Леся Українка, Ада Роговцева, Ліна Костенко тощо.

Таке видання — лише перша спроба написати про геніальних, талановитих, прекрасних українок. А тому справу лише розпочато. Це непересічні постаті, чиї імена закарбувала історія. Біографії таких жінок – історія великого таланту, шляху до самовдосконалення та жертовності заради майбутнього.

Але колесо часу обертається, і сучасні жінки за своєю величчю не поступаються відомим попередницям. 

 

Наразі готується наступне видання. Основна мета – створення книги про видатних українок сучасності, представлення їх постатей суспільству та громадськості, розповідь про талановитих особистостей, без неможливо уявити повноцінний розвиток сучасного суспільства. 

Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко зазначає: “На сторінках цього проекту постануть  жінки, що творять сучасне та майбутнє України. Ми прагнемо, щоб через багато років наші нащадки, тримаючи цю книгу в руках, надихнулися цими незвичайними історіями сильних та впевнених жінок, що творили свій час, та знайшли в собі сили втілювати свої власні мрії”. 

Роль жінок в українському суспільстві завжди була вагомою та важливою попри стереотипні уявлення про її другорядність, і свідченням цьому є великий список визначних українок. Кожна з них не лише залишила значущий внесок у своїй сфері, а й стала своєрідним символом того, чим займалася, що писала, що малювала, які наукові відкриття зробила.

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>