Наука яка захоплює, або що подарував гостям всеукраїнський Фестиваль STEM-освіти

Минулими вихідними одразу в трьох містах країни: Києві, Кропивницькому та Одесі відбувся вже другий Фестиваль STEM-освіти (S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics), який організувала ГО «Соціальна справедливість «Совість».

Тисячі дітей отримали чудову нагоду не лише долучилися до останніх досягнень математики, інженерії, технології та науки, а й на практиці засвоїти здобуті знання. Цікаві лекції, майстер-класи, виставкові зони; роботи, дрони, ментальна арифметика, сучасне мистецтво, лабораторні дослідження ДНК, фізика, біологія та багато іншого – усе це неабияк захоплювало кожного гостя фестивалю.

«Головна мета нашого фестивалю – це популяризація науки та освіти. Ми хочемо пояснити дітям, що навчання повинно бути цікавим та захоплюючим. Але для цього потрібно створювати відповідні умови: використовувати новітні методики, проводити різноманітні експерименти та дослідження. Важливо аби діти отримували задоволення від навчання, пізнання світу, аби їм було цікаво. Українська молодь повинна розуміти, що побудувати своє успішне майбутнє в силах кожного. Наше ж завдання – підтримати її в цьому», — розповіла Алла Шлапак, лідер ГО «Соціальна справедливість «Совість».

Учасниками Фестивалю стали понад 60 компаній та інституцій, які спеціалізуються у різних сферах науки, техніки, інженерії та математики.

Усі вони впродовж багатьох років успішно використовують новітні методики навчання, завдяки яким у дітей виникає неабиякий інтерес до нових знань.

Окрім цього гості Фестивалю мали можливість познайомитися з ментальною арифметикою, ігровими бізнес-боксами, дронами, різноманітними 3D моделями, цікавими книжками, які доступно розповідають про складні речі.

До речі про книжки. На Фестивалі STEM-освіти була представлена одна дуже особлива книга – «Сонце не вміє світити наполовину» — збірка цікавих, неординарних та мотивуючих історій від популярних українських письменників. Головними героями збірки є діти з обмеженими фізичними можливостями, які, незважаючи ні на що, прагнуть до нових звершень, розвиваються, самовдосконалюються, люблять, мріють та йдуть до своєї мети. Вони не знають відчаю, не опускають руки, а із захопленням пізнають навколишній реальний світ. Фінальний гала – концерт за участі українських зірок зібрав  у Києві неймовірну кількість дітей та їх батьків. Серед артистів, які в цей вечір підтримали фестиваль STEM освіти були : заслужений артист України Володимир Трач, LUBIMOV, Анастасія Богінська, саме Настя буде представляти нашу країну в цьому році на дитячому Евробаченні, Алла Сорока, Ніка Шостак, Соня Жукова, Андрій Туровець, Ярослав Рогальський, та інші.

Хедлайнером  святкового концерту став популярний молодіжний гурт «Небо 5». А вже у наступному році фестиваль STEM освіти охопить ще більше міст України та пройде можливо навіть на міжнародному рівні.

 

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>