MINELLI, MONATIK, WELLBOY: Найгучніша вечірка листопада в заміському комплексі NAVY

27 листопада у заміському комплексі NAVY пройде LUX FM CHERRY PARTY за участі Monatik, Wellboy та спеціальної гості – авторки хіта Rampampam – Minelli, чиї пісні збирають найбільші шазами по всьому світу.

Заміський комплекс NAVY весь літній сезон влаштовував наймасштабніші вечірки з топовими артистами сучасності. Ексклюзивно виступали: «Мумий Тролль», Jah Khalib, NK, Alekseev, «Ляпис Трубецкой». А вже цієї осені та зими в NAVY плануються нові високотехнологічні концерти.

Нагадаємо, що влітку за тиждень до концерту-відкриття NAVY в соціальних мережах лідерів думок, інфлюенсерів та відомих українських артистів можна було помітити оригінальні запрошення – справжні професійні весла, що були промарковані написом «Греби до нас!» Такий хід викликав справжній фурор. Цього разу на гостей чекає новий експірієнс від організаторів! Стежте за новинами.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>