Marietta Ways обігнала Віталія Кличка

Молода українська співачка Marietta Ways прийняла участь в 7-му Київському міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon“.

Marietta Ways взяла участь у благодійному забігові дистанцією 2 км, який в цьому році був повністю присвячений соціальному проекту «Здійсни мрію», ініційованому «1+1 медіа» та ВБФ «Крона». Проект покликаний реалізовувати мрії тисяч тяжкохворих дітей, для яких кожен прожитий день – це диво.

Відкривав забіг, а також брав в ньому участь і мер міста Києва, почесний чемпіон світу з боксу – Віталій Кличко.

“Я не вперше підтримую благодійні проекти, а особливо якщо це допомога діткам, але марафон для мене вперше. 2 кілометри це та дистанція, яку може пробігти кожна людина. Так погода сьогодні трішки підвела, але я достатньо швидко подолала дистанцію, навіть випередила Віталія Кличка (сміється)” – поділилась враженнями Marietta Ways після марафону.

Зазначимо, що дистанцію співачка подолала за 9,50 хвилин, діставшись фінішу в другому десятку. Загалом на благодійний забіг зареєструвалось близько 600 чоловік.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>