Монс Зелмерльов: “На Євробаченні-2017 переможе Італія”

Måns Zelmerlöw

Переможець Євробачення-2015 у Відні, ведучий Євробачення-2016 у Стокгольмі, шведський співак Монс Зелмерльов завітав до Києва на офіційну церемонію відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2017.

У КВЦ “Парковий” де проходила after party з нагоди відкриття конкурсу. Нам вдалося поспілкуватися зі співаком та дізнатися, чи має він фаворитів на  цьогорічному конкурсі та чи подобається йому в Україні.

– Монс, вітаю тебе в Києві, як настрій?

– Настрій прекрасний, чудова атмосфера свята, я дуже радий бути тут!

– Ти вперше у Києві? Як тобі наше місто?

– Я не вперше в Україні, я вже бував тут у 2012 році і з того часу дуже хотів повернутися. Мені у вас тут подобається і, можливо, я ще побуду в Києві до фіналу пісенного конкурсу аж до наступної неділі.

– Ти вже експерт пісенного конкурсу Євробачення, після перемоги був ведучим у Стокгольмі. Як тобі організація нашого Євробачення і чи є в тебе фаворити?

– Мені подобається як в Києві організовано Євробачення. Звичайно, я слідкую за конкурсом і цього року в фаворитах у мене  декілька країн: Італія, Франція та Ісландія.

– А як думаєш, хто все ж таки цього року переможе?

– Думаю, переможе Італія.

 

ИСТОЧНИК: Eurovision.ua

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.