У Каннах відбулася світова прем’єра серіалу “Мата Харі”, знятого Star Media

В Каннах відбулася світова прем’єра 12-ти серійної історичної драма «Мата Харі» виробництва, Star Media – картина відкривала один з найвідоміших телеринків світу MIPCOM.

Світова прем’єра біографічної драми про легендарну танцівницю, куртизанку та шпигунку пройшла в знаменитому Палаці фестивалів Канн. На червону доріжку вийшли знамениті актори з усього світу, які знялися в картині. Щоб представити “Мата Харі” широкому глядачеві, на Лазурний Берег Франції приїхали Крістофер Ламберт, Ваина Джоканте, Ошин Стак, Йехецкель Лазаров, Олексій Гуськов.

Мата Харі” – міжнародний проект. На знімальному майданчику працювали українці, росіяни, французи, американці, іспанці, португальці та ізраїльтяни. У проекті задіяні актори з Португалії, Іспанії, Франції, США, Голландії, України і Росії. Зйомки проходили в трьох країнах: основну частину сцен знімали у Португалії, а в Україні і в Росії знімали військові і батальні сцени Першої світової війни, а також періоди життя російського коханого Мата Харі – капітана зовнішньої розвідки Володимира Маслова (Максим Матвєєв). Пост-продакшн за озвучення та саунд-дизайну проходив в Лос-Анджелесі (США).

“Я тільки на днях дізнався, що напередодні світової прем’єри, 15 жовтня, було рівно 99 років з дня загибелі Маргаретты Зелле – Мата Харі, – розповів генеральний продюсер Star Media та член Експертної Ради Української Телевізійної Академії Влад Ряшин. – Її розстріляли 15 жовтня 1917 року. В цей час ми, звичайно, готувалися до прем’єри, і виходить дуже цікава й символічна історія: буквально на наступний день після трагічної загибелі вона знову жива, вона знову танцює, вона знову на екрані і в серцях людей. І глядачі побачать її такою”.

В Україні телевізійний серіал «Мата Харі» цієї осені покаже телеканал «Інтер», що також брав участь у зйомках цього проекту

Довідка. MIPCOM – найпопулярніший глобальний телевізійний ринок. Тут презентують і закуповують розважальний відеопродукт для телеканалів і інших платформ мовлення в усьому світі.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>