Гурт CLOUDLESS презентує кліп Drown Me Down напередодні нацвідбору Євробачення 2020

Гурт CLOUDLESS представив кліп на сингл Drown Me Down, з яким братиме участь у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення 2020.

Процес зйомки відео курував відомий український режисер Олег Борщевський («DZIDZIO Контрабас», «Закохані у Київ», “Німфо”, Арсен Мірзоян, Без Обмежень, Бумбокс та інші).

Відеоряд до пісні Drоwn Me Dоwn сповнений алегорій на крихкий та безупинний сучасний світ. Як почуває себе в такому світі людина? Гурт пропонує глядачам самим відповісти на це питання, побачивши відео.

«Незважаючи на життєві складнощі, ніхто не має права вказувати, як нам жити та що і як робити. Не існує «правди в останній інстанції». Це пісня-заклик: ніколи не здавайся, будь собою! Втілені у кліпі образи – ключі, що відкривають значно більше, ніж ми можемо сказати. Дочекайтеся релізу та зрозумієте все самі», – поділилися історією відео учасники CLOUDLESS.

Музиканти швидко знайшли порозуміння з режисером, тож на знімальному майданчику царила злагоджена атмосфера творчості. Зйомки тривали 14 годин, за які 13 акторів, 3 учасники гурту та 14 членів знімальної групи відіграли 25 сцен.

CLOUDLESS

«Створення кліпу можна порівняти з авторськими короткометражними фільмами. Звісно, повнометражне кіно займає більше часу та підготовки, однак кліп – можливість у короткій формі передати ідею, яка співзвучна зі світосприйняттям музикантів та режисера. Найлегше працювати з музикантами, які знають, чого хочуть. Вони мають знати, хто вони, як бажають самовиражатись та чого прагнуть», – розповів режисер Drown Me Down Олег Борщевський.

Нагадаємо, що вже 8 лютого під номером “6” CLOUDLESS змагатиметься за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2020.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>