DZIDZIO і Оля Цибульська: “Може шось і було…”

Артисти випустили новий спільний кліп після 3 років мовчання

З моменту прем’єри хіта “Чекаю.Цьом” ні Оля, ні DZIDZIO не коментували чутки про свій роман.

Рівно за три роки в новій дуетній пісні “Киця”… вони знову їх не коментують.
Але кажуть “мяу” і просять читати між рядків.

Дует проговорився, що кліп знімати вони не збиралися. Ідея з’явилася, коли обидвоє сиділи в телефонах. DZIDZIO показав Цибульській відео, яке його смартфон сам змонтував з кадрів, на яких він потайки знімав Олю, поки та не здогадувалася.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.