Біля самого серця: Papaya запускають благодійну колекцію футболок із зображеннями окупованих територій

З 24 лютого під тимчасовою окупацією опинилися міста та природні скарби Херсонщини, зокрема острів Джарилгач, Лемурійське озеро та інші місця неймовірної краси. Під тимчасовою окупацією перебуває й унікальний заповідник «Асканія-Нова», який наразі потребує допомоги небайдужих людей. 

Бренд PAPAYA закликає долучитися до збереження флори й фауни заповідника. Для цього команда створила благодійну колекцію футболок зі змістом, щоб носити біля серця координати найдорожчих місць.

Ідея проєкту

Команда PAPAYA вболіває за долю заповідника «Асканія-Нова» й щиро захоплюється людьми, які в буремні часи підтримують його роботу й зберігають український природний спадок. Саме тому PAPAYA team зв´язались із колишнім директором заповідника Віктором Гавриленко й отримали дозвіл на використання його фотокарток із природою та тваринами Асканії. Також команда доповнила колекцію іншими скарбами Херсонщини та Рівненщини. 

papaya координатимогосерця

До колекції «Координати мого серця» увійшли шість футболок зі світлинами мальовничих місць України і їхніми координатами. Серед зображень є:

  • природа та дикі коні Асканії-Нової;
  • Джарилгацька коса;
  • Кінбурнська коса;
  • Лемурійське озеро;
  • Здолбунівський кар’єр.

Ще до офіційного старту продажів PAPAYA team направили 20 000 гривень у фонд Асканії-Нової, адже співробітники вимушені підтримувати його роботу своїми коштами або приймати допомогу небайдужих людей. 

PAPAYA team вже не вперше роблять соціально важливі акції. Серед проєктів бренду – капсульна еко-колекція ECO AWARE з органічної бавовни, яка не забруднює ґрунт, воду й атмосферу. Так бренд засвідчив власну стратегію соціальної відповідальності та свідомого споживання. Відсвяткували вихід колекції в PAPAYA особливим чином. У Карпатах команда висадила 20 дерев і дала їм імена відомих українців, які надихнули на створення колекції. Проєкт підтримали Надя Дорофеєва, Лєра Бородіна, Саша Чистова та інші.

 

«У той час, коли глобальні бренди роблять усе можливе для допомоги Україні, жоден локальний український бізнес не може стояти осторонь й повинен працювати на перемогу, допомагаючи армії й підтримуючи моральний дух українців. Ми пам’ятаємо про Херсон, Мелітополь, Нову Каховку та наших людей у них, про тварин Асканії-Нової та прекрасні природні дива, як-от Лемурійське озеро, які тимчасово опинилися під окупацією й хочемо голосно заявити: ми віримо й абсолютно впевнені, що скоро там майорітиме лише український прапор. Нашою колекцією ми хочемо ще раз нагадати, що Україна неймовірно красива, й закликаємо відкрити її для себе по-новому, як міфічну й нескорену, красиву й незламну», – говорить Валерій та Анастасія Максименко, власники бренду «PAPAYA».

50% прибутку з продажу колекції «Координати мого серця» PAPAYA team направить у фонди Асканії-Нової і «Повернись живим».

Придбати футболки можна за посиланням:

https://papayashop.com.ua/katalog/limited 

 

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>