Арт-вечір відомої поетеси Діанни Гольде

Прекрасний осінній вечір 20 жовтня у вишуканому ресторані Київа порадував гостей арт-вечором відомої поетеси-пісняра Діанни Гольде. Душевна лірика Діанни підкорила серця гостей і вечір відбувся!

Диана Гольде

Цей вечір став стартом нової серії проектів з культурної дипломатії громадського об’єднання ArtFoundation, засновниками якого є відомий фотограф та організатор заходів Олена Женевська та громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко. Організатори вважають, що такі проекти мають стати частиною української культурної дипломатії, а також рушійною силою в розвитку обміну творами мистецтва та іншими компонентами культури.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Організатори запросили на відкриття проекту Діанну Гольде не випадково — популяризація української пісні та української культури — ось головна мета популярної авторки.  Діанна Гольде — відома українська поетеса-пісняр, авторка понад 500 пісень, більшість з яких стали хітами як в Україні, так і далеко за її межами. Пісні на вірші Діанни Гольде стали щасливим квитком у світ шоу-бізнесу для багатьох нині популярних виконавців. У творчому надбанні поетеси —  Золотий альбом гурту «НеАнгели», мюзикли «Попелюшка», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» та «Сорочинський ярмарок», співпраця з кращими композиторами та виконавцями й понад 40 нагород від престижних телефестивалів та музичних конкурсів. Також Діанна є авторкою збірки дитячих казок та кількох збірок поезій.

На гостей вечора чекали оригінальні музичні твори і акомпанемент віршів на гітарі від Артура Пасека; неймовірні пісні та прониклива гра на гітарі від актора, поета, автора і виконавця пісень Євгена Кротова; виступ шоумена, виконавця, музичного директора вокальної формації Hit-men Олега Корбана-Даллас; виступ прекрасної співачки Мирослави Карташової та юного виконавця Олексія Бекрешова.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и свадьба
Підтримала ідею арт-вечорів ALFA VITO український дизайнер одягу, власник бренду Cucita, фіналістки конкурсу дизайнерів New Fashion Zone Наталія Скудар. Наталя представила увазі гостей поетичну колекцію для ділової сучасної жінки.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>