Аншлаг на прем’єрі моноспектакля Могилевської «Я вдома»

28 червня Наталія Могилевська презентувала в Києві моноспектакль «Я вдома». Прем’єра відбулася з повним аншлагом на сцені Національного театру ім. Лесі Українки.

Могилевська я вдома

Артистка здивувала глядачів своєю грою. Кожна пісня до мурашок на тілі, а кожен вірш спектаклю до сліз. 

  Від самого початку повномасштабного російського вторгнення Могилевська залишалась у Києві. Всі події війни, які вона пережила разом з українцями, надихнули її на створення моноспектакля. 

Могилевська я вдома

   «Я з дитинства дуже люблю театр, і не могла уявити, що колись дійсно буду тут. Але ті концерти, які крок за кроком відбувались в метро, в військових частинах, проходили без музикантів. І це надихнуло мене на виставу. Я одна на сцені просто співаю та читаю вірші», – розповіла Наталія в ефірі телемарафону «Єдині новини». 

  Вірші написав Юрій Рибчинський, з яким артистка була на постійному зв’язку кожного дня з самого початку війни в Україні. Зі слів Наталії Могилевської, перші вірші були сповнені ненавистю та жорстокістю. І цій ненависті треба було знайти місце. І саме в її моноспектаклі «Я вдома» глядачі змогли все це пережити разом їз артисткою. 

Могилевська я вдома

Автором сценарію та режисером моноспекталя виступила Наталія Могилевська. Постановка – Ольга Семьошкина, продюсер моноспектакля – Нонна Кондрашова. 

По завершенню вистави глядачі дуже довго не відпускали артистку, аплодуючи стоячи.

Наступний моноспектакль Могилевська зіграє 5 липня.
Квитки: https://kontramarka.ua/ru/natalia-mogilevska-56999.html
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>