4–5 грудня команда «Всі. Свої» влаштовує маркет «Новорічний дім та Святкові колекції», де збере кращі українські бренди.

На маркеті буде представлено 120 локальних брендів. Серед них: декор для дому, текстиль, свічки, меблі, крафтові смаколики, а також одяг та взуття з новорічних колекцій.

Що шукати на маркеті

На –1 поверсі будуть представлені вироби для дому. З кераміки радимо звернути увагу на бренди Moyart.home, Vokhra, Jane and Mery, Fern ceramic, Saga pottery. Декор можна придбати в Mini Plant, Osha, Homey decor та Family Time Design. Свічки шукайте у брендів Plamis, Zokrema, Lavender Candles, BH Candles UA, NORTH HOUSE.

На –2 поверсі можна буде знайти текстиль, дерев’яні вироби, книжки, ігри та іграшки. Текстильні вироби презентують бренди swan-sewing, White Dream, namne, InsideU, Moonlinen. Дерев’яні вироби – LineWood, Family Time Design, Sh&wood. Якщо шукаєте яскраві книжки для малечі, завітайте до стендів «Казки Зачарованого Лісу», «Видавництво Крокус», ArtHuss і «Видавництво Каламар». Ігри та іграшки на маркеті будуть представлені брендами «ЯКТАК», Sunny Bunny, «Ігромаг».

На поверсі 1а гості маркету можуть знайти прикраси та аксесуари: шовкові хустки від OLIZ, капелюхи від Makin, а також підвіски, сережки та персні від Lita Jewelry, MAGA, Zhevska jewelry та Your Fusion Jewelry.

–3 поверх потішить відвідувачів маркету локальним одягом. Відмінний трикотаж від OMMAdesign, Touchwool, RITO, Pure Wool Ajur, а також святкове вбрання від DUMKA by Nadiya Dumka та MONDAY atelier.

На маркеті працюватиме фудкорт, а в корнерах Своя Кава та Свій. Бар можна буде отримати знижку 20% під час оплати карткою Visa.

Де? Коли? Скільки?

Маркет пройде 4–5 грудня, в Києві, на Десятинній, 12. Купити новорічний декор і речі зі святкових колекцій можна буде з 10:00 до 20:00 години. Вхід на маркет за наявності сертифікату вакцинації або негативного ПЛР-тесту.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>