Творець світових хітів HBO купив серіал «Зломовчання»

Творець світових хітів HBO купив серіал «Зломовчання»

 Телекомпанія HBO придбала права на демонстрацію кримінального серіалу «Зломовчання». Права отримала група преміум-класу HBO Europe, до якої входять телеканали HBO, HBO2, HBO3, Cinemax та Cinemax2. Тепер його зможуть побачити усі передплатники НВО у країнах Центральної та Східної Європи. І – так, це саме той сервіс, відомий своїми хітами «Ігри престолів», «Секс і місто», «Справжній детектив», «Клан Сопрано», «Теорія великого вибуху», «Чорнобиль» та «Молодий Папа».

Серіал також придбала компанія Lumière для фламандськомовних глядачів країн Бенілюксу. Наразі міжнародний дистрибутор проекту Beta Film веде переговори про нові угоди та додаткові території для показів проекту.

«Зломовчання» знято за бестселером відомого хорватського журналіста та письменника Драго Хедла «Виборче мовчання». Книга увійшла до числа 33 найкращих європейських кримінальних романів 2018 року. Сюжет заснований на реальних подіях – розслідуванні Драго лаштунків секс-індустрії та роботи злочинного міжнародного конгломерату, який викрадає молодих дівчат для роботи у європейських будинках розпусти.

Українська прем’єра серіалу «Зломовчання» відбулася 10 грудня 2021 на OLL.TV.

 «10 грудня, на презентації нашого серіалу «Зломовчання», я сказав, що цей день увійде до історії української індустрії серіального виробництва, – каже керівник напряму OLL.TV original Дмитро Кіцай. – І ось, за два місяці, НВО купує цей український серіал і робить це не «на вагу», як було раніше, сплачуючи незначні гроші, коли угода тішила українських продюсерів швидше іміджево, а купує як серйозний продукт у повноцінного, рівного гравця. І це надзвичайно важливий сигнал для українських продюсерів. Це сигнал, який нагадує нам, що ми є гравцем величезної екосистеми світового контенту, що наш продукт може зацікавити світові платформи. Що наші історії можуть заробляти на висококонкурентному ринку. Це сигнал – сміливіше посилювати виробництво якісного локального продукту, не озираючись на східного сусіда».

Sutnja

Серіал створений українською онлайн-платформою OLL.TV, компанією Star Media у співпраці з хорватською компанією Drugi Plan та хорватським мовником HRT, а також німецьким дистриб’ютором Beta Film. Також як співпродюсер до проекту приєдналася німецько-французька мовна група ZDF/ARTE.

«Серіал «Зломовчання» вже отримав визнання на міжнародному рівні. Проект був представлений у програмі скринінгів Berlinale Series Market Selects, де його оцінили як такий, що має високий ринковий потенціал, а також відібраний міжнародним кінофестивалем Serial Killers у Berlinale Showcase. Творчу команду та всіх, хто працював над проектом, надихає, що до серіалу виявляють інтерес у різних країнах, історія актуальна та не залишає нікого байдужим. У світі вже знають і про високий професійний рівень наших фахівців: вони вміють знімати кіно, яке конкурує із проектами провідних світових компаній», – коментує Рита Гребенчикова, продюсер Star Media.

Режисер картини – Далібор Матанич: у його фільмографії – робота над серіалом Netflix «The Paper». Сценарій «Зломовчання» написав Мар’ян Алчевський – автор серіалу «Success» для HBO Europe.

Головну роль у серіалі зіграла українська зірка Ксенія Мішина. Її героїні Ользі повідомляють про загадкове зникнення племінниці-підлітка. Чоловік Ольги – Іван Хорватич, найвпливовіша людина в хорватському місті Осієк, і саме в це містечко приводять Ольгу пошуки дівчинки. Тут вона знайомиться з хорватським детективом та журналістом, які зайняті розслідуванням смертей юних дівчат.

У проекті знімалися відомий хорватський актор Горан Богдан («Фарго», «Останні пантери»), а також Віктор Сарайкін, Андрій Ісаєнко, Дарко Мілас, Сандра Лонкарик, Ірина Веренич-Островська та ін.

Зйомки проходили у Хорватії та Україні у 2021 році.

Усі серії трилера «Зломовчання» можна переглянути лише на онлайн-сервісі  OLL.TV.

 

 Про проект

 Серіал «Зломовчання»

 Кількість серій: 6

Режисер-постановник: Далібор Матаніч

Автор сценарію: Мар’ян Алчевський

Продюсери: Небойша Тараба, Міодраг Сила, Влад Ряшин, Надя Рехтер-Гарєва, Рита Гребенчикова, Федір Гречанінов, Юлія Трибушна, Дмитро Кіцай, Віталій Чирков

У ролях: Ксенія Мішина, Горан Богдан, Дарко Мілас, Сандра Лонкарик, Віктор Сарайкін, Андрій Ісаєнко, Ірина Веренич-Островська.

Виробництво: Drugi plan and HRT у співпраці з Beta Film, Star Media, OLL.TV та ZDF/ARTE

TVS Sutnja

Дія відбувається в наші дні у Хорватії та в Україні.

Перша дівчина потонула, друга померла від передозування наркотиків, а головний підозрюваний невдовзі виявляється невинним і… теж мертвим. У Хорватії детектив Володимир та репортер Стрибор б’ються над розкриттям цих убивств. У цей же час киянка Ольга дізнається про загадкове зникнення своєї племінниці-підлітка.

 

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>