Унікальний музичний перформанс, що об’єднав два яскравих таланти сучасної української сцени, відбувся на теренах шоу «Дім звукозапису».
Співачка Тіна Кароль та співак, композитор і продюсер MONATIK зустрілися, щоб разом дослідити історію та надати нове звучання пісні гурту «Тартак» — легендарної композиції «О-ля-ля». Цей проєкт, започаткований Тіною Кароль, має на меті не тільки популяризацію української музики, але й її переосмислення через призму сучасного звучання та виконавського мистецтва.
Особливою частиною цього проєкту є жива інтерпретація композицій, що виконується з першого дублю.
MONATIK, якому випала честь працювати над цією піснею, підкреслив важливість і відповідальність такого виклику. Він зізнався, що композиція «О-ля-ля» супроводжувала його ще з юності, коли він займався бі-боєм і надихався хіп-хопом, зокрема музикою гурту «Тартак». Тому для нього цей проєкт став можливістю не тільки переосмислити стару улюблену мелодію, але й зробити її ближчою до сучасного слухача.

Для запису нової версії «О-ля-ля» MONATIK запросив Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо під керівництвом маестро Володимира Шейка. Також до запису долучилися музиканти та бек-вокалістки Монатіка, що надало композиції нового емоційного забарвлення.
У рамках шоу Тіна Кароль також провела зворушливий діалог із автором пісні Олександром Положинським, який поділився спогадами про створення «О-ля-ля» та розповів про свій шлях як музиканта та військовослужбовця. Розмова торкнулася важливих тем, що розкривають історію пісні та її значення для української культури.
Новий погляд на «О-ля-ля» у виконанні MONATIK можна прослухати на всіх стрімінгових платформах, де вона виходить як повноцінний сингл, що стане частиною музичної спадщини України.
Особливою частиною цього проєкту є жива інтерпретація композицій, що виконується з першого дублю.