Нова дата та нові хедлайнери: організатори YUNA 2021 розповіли подробиці ювілейної церемонії

У зв’язку із продовженням локдауну в Києві оргкомітет Національної музичної премії YUNA вимушено переніс проведення десятої ювілейної церемонії з 20 квітня на 12 травня 2021 року. 

Окрім того організатори назвали нові подробиці виступів хедлайнерів музичного шоу, які вони готують ексклюзивно для церемонії YUNA 2021 у київському Палаці «Україна». Так, перед глядачами у колаборації виступлять The HARDKISS та MONATIK, а також гурти БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, KOZAK SYSTEM та СКАЙ.

Завдяки офіційному транслятору YUNA 2021 — головному музичному каналу країни М1 — глядачі з усієї країни о 20:00 зможуть долучитися до грандіозного шоу та у прямому ефірі одними з перших дізнатися імена тріумфаторів премії.

«Наша мета: провести церемонію YUNA 2021 у вигляді великого шоу в обов’язковому у порядку, – зазначив співзасновник та генеральний продюсер YUNA Павло Шилько. – Тому ми набираємося терпіння і тепер готуємося до травня. І найкращі артисти України та їхні слухачі разом з нами. Це непрості часи, але вони консолідують музичну сцену і надихають пережити цей складний період разом».

Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, які будуть актуальними на момент її проведення.

Партнерами YUNA 2021 виступили Наше Радіо, ISTIL, Plastics Ukraine, Райффайзен Банк Аваль. Офіційний квитковий оператор премії — Concert.ua. PR-підтримку здійснює Агенція PR Batteries. Традиційно гарантом чесності премії є компанія Deloitte Ukraine.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>