“Закривай очі”: Вася Демчук заспівав про кохання під час війни

Чуттєве кохання, яке загоїть рани війни: у новій пісні “Закривай очі “Вася Демчук заспівав про те, як закохані підтримують один одного від початку російського вторгнення в Україну.

 

У кліпі на пісню переплітається все те, що душить зсередини кожного українця: теплі спогади довоєнного минулого, трагічне справжнє та незламна впевненість у тому, що після найтемнішої ночі обов’язково буде світанок. Війна закінчиться, а велика любов у серці буде з нами назавжди, тому що тільки кохання здатне перемогти ворога.

 

“Пісню я написав під враженням тих жахів, які всі ми проживаємо, починаючи з 24 лютого. Весь час в мене було єдине бажання, спільне з усіма українцями – відгородити від війни близьких людей. До цього і рядки з пісні ”закривай очі, не дивися на це”,  – розповідає співак.

 

Нова відеоробота Васі Демчука «Закривай очі» – це щоденник пам’яті, який залишиться з кожним українцем на все життя. Через кадри кліпу співак говорить про те, що обійми та посмішка рідної людини – єдине, що може зігріти у час кровопролитної війни.

 

– Ми відчуваємо потребу захистити близьких на рівні підсвідомості, це у нашому ДНК. Мільйони українців зараз потребують звичайної підтримки та простих обіймів, яких так не вистачає… Сподіваюсь, ця пісня зможе подарувати теплі спогади та промінь надії у темний час, – доповнив Вася Демчук.

 

Пісня “Закривай очі” віддзеркалює історію війни та потрапляє в серця слухачів. Ще до офіційної прем’єри відео з live-виконанням треку набрало більше 400 000 переглядів у Tik Tok.

Alexey Yarmarkin
Alexey Yarmarkin

Руководитель проекта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>