З нагоди Дня Конституції України Vlada K виконала гімн України у Посольстві Великобританії

У Посольстві України у Великій Британії відбувся урочистий захід присвячений Дню Конституції України та Дню випускника. 

Юна і талановита співачка Vlada K, яка у зв’язку з воєнними діями змушена була переїхати до Лондона, стала запрошеною зіркою на святковий захід, який пройшов у Посольстві України у Великій Британії, що пройшов напередодні Дня Конституції. Співачка відкрила офіційну частину неперевершеним виконанням гімну України, а також виконала пісню Ukrainian Pain, яка вже стала популярною та звучить на багатьох радіостанціях як в Україні так і за її межами.

Варто відмітити, що не дивлячись на свій юний вік Vlada K багато робить для підтримки України та українців. Окрім випуску патріотичних пісень та виступів на благодійних концертах, вона ще й відкрила свій власний благодійний фонд і допомагає тим кому це зараз дуже необхідно.

На заході в Посольстві були Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Вадим Пристайко, запрошені працівники Посольства України у Великій Британії, почесні гості, а також випускники та батьки української школи, адміністрація та викладачі суботніх шкіл.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>