Стоп, знято: Марія Яремчук стала режисером і зняла в кліпі телеведучу-русалку

Українська співачка, яка підкорила шанувальників своєю відеороботою «Ти в мені є», вирішила розширити свої творчі горизонти.

Схоже, саме один з найбільш затребуваних режисерів СНД Алан Бадоєв надихнув співачку на самостійні кроки. Поки відомо, що головною героїнею кліпу стане ведуча телеканалу М1 Міла Єрємєєва. Судячи з усього, морська тематика тягне Марію Яремчук, і телеведуча постане в образі русалки.

«Талановита людина – талановита в усьому. Це про Машу. Так, вона вимоглива на знімальному майданчику, але при цьому до кожного ставиться з ніжністю і повагою. Перетворити мене на русалку – виключно задумка Маші. Така божевільна ідея прийшла до неї серед ночі, і вона відразу мені написала »,- ділиться враженнями ведуча каналу М1 Міла Єрємєєва.

Чому Марія Яремчук вирішила стати режисером, про зйомки кліпу і несподівані повороти – подробиці дізнайтесь у п’ятницю в програмі M1 Music Awards News о 19:00.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>