Як потрапити в реки ТікТок? Поради Богдана Шелудяка

Як потрапити в реки ТікТок? Поради Богдана Шелудяка

Відомий блогер, який знайомий глядачам Нового каналу за серіаліті «Київ вдень та вночі», поділився секретами успіху в соціальній мережі

Плануєте знімати відео для ТікТок, але боїтеся, що вони не залетять? Дарма! Адже, як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. Так само вважає і успішний український блогер Богдан Шелудяк, який став героєм спецпроекту «Предметка» на YouTube Нового каналу.

Колись Богдан сподобався глядачам Нового каналу за участь у серіаліті «Київ вдень та вночі». Після хлопець почав активно розвивати соцмережі, і тепер є одним з найуспішніших українських блогерів з аудиторією у 2 мільйони в Instagram та ТікТок разом. А значить, Бодя точно знає, як досягти успіху, що зараз дорівнює залетіти в рекомендації ТікТок.

Під час спецпроекту «Предметка» Сергій Нікітюк розпитав у Богдана Шелудяка, що краще знімати, і як потрапити в реки ТікТок.

  1. Можна перезняти чийсь ролик, який уже потрапив у реки. От тупо кадр у кадр. І ймовірність, що залетить – 80%. ТікТок на цьому й будується. Адже його суть у тому, що хтось вигадав і запустив тренд.
  2. Можна напружити мозок, придумати та зняти щось своє. Причому це не обов’язково має бути щось сценарно круте. Просто якийсь кумедний момент, випадково знятий, або спеціально зроблений, але типу випадково знятий.
  3. Важливо знімати багато контенту. Під лежачий камінь вода не тече. Гарантовано ніяк, але з великою ймовірністю це допоможе.

 

 
Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>