«Я буду сильна! Життя триває!» Наталія Могилевська поділилася своїми переживаннями.

Днями, в ефірі украънського радіо  Наталія Могилевська поділилася зі слухачами, що готує презентувати нову пісню «Колискова».

«Це не просто колискова. Це пісня матері, яку вона співає під час війни для своєї доньки! Говорю про це, а в самої сльози на очах і тому вже плачу…», – розчулилася співачка. Могилевська я вдома

Першим, кому артистка презентувала  «Колискову», стали глядачі її моновистави «Я вдома». Саме там Могилевська виконує повністю в живому виконанні.

Також співачка зазначила, що всі її нові пісні будуть написані виключно українською мовою.

«З початку війни я жодного разу не співала російською! Сьогодні українська мова – це зброя! По перше – ворог не знає її, по друге – це сила нашої землі, нашого роду! Тому мій спектакль повністю виконується на українській!»

Надаємо, що наступний показ моноспектакля «Я вдома» Наталія Могилевська готується представити 19 та 26 липня, на сцені Національного театру ім. Лесі Українки в 19:00.

Квитки: https://kontramarka.ua/ru/natalia-mogilevska-56999.html

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>