Wild Christmas: святкова прем’єра VERKA SERDUCHKA, що заряджена на різдвяні светри та шалені танці

Головна зірка країни презентувала новий трек, який, безсумнівно, стане знаковим хітом прийдешнього новорічного сезону.   

Аромат мандаринів, прикрашання ялинки та, звісно, подарунки – ключові символи новорічних свят. Тим часом VERKA SERDUCHKA представила музичний символ сезону – пісню Wild Christmas, яка створює відповідний настрій із першого прослуховування.

«У ці темні часи ми з мамою відправляємо промені світла, добра і шампанського всім шанувальникам «Євробачення»! Відзначайте Різдво та Новий рік на повну, бо хтозна, що там за обрієм. Саме про це наша нова пісня», – запевняє зірка та її чарівна мама.

До речі, це не звичайна «ванільна» пісня із присмаком різдвяного десерту, а досить цікавий музичний меседж, покликаний подарувати людям піднесений настрій, підбадьорити їх та нагадати, що жити потрібно тут і зараз. Над піснею Андрій Данилко працював спільно зі шведськими саундпродюсерами Андреасом Ерном та Петером Бостремом, які свого часу долучилися до створення багатьох хітів «Євробачення», зокрема переможної Euphoria від Loreen.

VERKA SERDUCHKA

Уже незабаром світ почує ще одну версію Wild Christmas – більш повільну, в стилі 80-х, яка припаде до душі шанувальникам ретрозвучання. Відео також не за горами: VERKA SERDUCHKA готує для вас візуалізацію свого шаленого Різдва, тож чекайте і вже зараз охолоджуйте шампанське.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>