Втримати найцінніше. Mountain Breeze випустили надихаючий трек

Новий рік починається з прем’єр. Український гурт «Mountain Breeze» випустив нову англомовну пісню «Why don’t we».

Це друга прем’єра за часів сольної діяльності артистів. Пісня створена самостійно в студії учасників бенду!
Фронтмен Mountain Breeze Олександр Біляк ділиться враженнями щодо нового треку:

«Ця пісня — особлива. Вона наснилася мені! Я пам’ятаю як зараз… Уві сні я йшов по коридорах якоїсь виставкової будівлі, і раптом у мене почала крутитися мелодія приспіву пісні. Я почав шукати диктофон, щоб записати її, мене намагалися відволікти, але я всім говорив: «Почекайте, я повинен записати дещо!». Я різко прокинувся, проте мелодія продовжила звучати в моїй голові. Це було рано вранці, я прокинувся, взяв гітару і пішов на кухню та тихенько записав її на диктофон.»
«Дуже подобається ця пісня своєю атмосферою. Вона така легка, відразу хочеться згадати найсвітліші моменти зі свого життя. Вона чимось нагадує мені нашу іншу пісню «I see you». Напевно, своєю щирістю і легкістю.» – зазначає учасник гурту Ілля Біляк.

Для музикантів ця пісня – бажання зберегти те, що так важливо вашому серцю, але… не завжди виходить це зробити.

Mountain Breeze
Навіть рядки приспіву це підтверджують:
«Why don’t we
Keep it up
Keep it up
Like this forever
Like this forever»
Переклад:
«Чому ми не можемо
підтримувати це
підтримувати це
Так, як воно є зараз, вічно
Як зараз вічно.»
Неможливо не звернути увагу на інші рядки нової пісні, які навіюють роздуми про
юність, її невинність та почуття, що можуть зникнути, але залишитись в пам’яті, як «…огонь, який міг би тебе зігріти; полум’я, яке горить так, як ніби ніколи не згасне».
Учасники бенду Олександр, Ілля та Михайло мають в планах зробити цю пісню частиною наступного альбому від Mountain Breeze. В 2020 році гурт планує багато працювати та виступати, адже шалено скучив за тим, щоб ділитися своєю музикою зі світом. І перший крок вже зроблено: реліз пісні «Why Don’t We», тим самим повертаючись після затишшя. Наостанок артисти дають обіцянку перед самими собою та фанатами-breezers:

«Ми вже подорослішали, і музика відповідно у нас змінюється! Тому не просто плануємо щось, а ставимо ціль випустити велику кількість всього нового в цьому році. Віримо, що він змінить багато речей!».

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>