Всі. Свої та український бренд LKostume за підтримки Visa запускають другий етап пошиття костюмів для медиків.

Уся країна зараз напружено чекає пом’якшення карантину. Та саме у цей період важливо не втрачати пильність та продовжувати дотримуватись усіх заходів безпеки: війна з вірусом не закінчилась, кількість хворих щодня росте і наші  медики продовжують боротися за життя людей.

І якщо крупні медичні заклади наразі вже мають непогане забезпечення, то лікарні у невеличких містечках все ще потребують захисного обладнання. Розуміючи це, проєкт «Всі. Свої» та український бренд LKostume за підтримки Visa запускають другий етап акції з пошиття захисних костюмів для лікарів.

Нагадаємо, що у квітні на виробництві LKostume уже було виготовлено 1500 одноразових захисних костюмів. На виробництві запровадили відповідні санітарно-гігієнічні умови: персонал працює у масках, чотири рази за зміну проводиться дезінфекція приміщення.Готові вироби розповсюдили по лікарням, де була гостра нестача засобів захисту — для цього проєкт «Всі. Свої» залучив до співпраці офіс реформ НАМН України, який координує роботу захисту медичних працівників України. Саме команда офісу реформ виділила «гарячі точки», куди направили захисні костюми: це медичні заклади у Києві, Миколаєві (та області), Смілі, Борисполі.

Нещодавно Всі. Свої та Visa разом запустили другий етап пошиття костюмів: виробництво, що знаходиться у Києві, відшиє ще 1200 виробів із нетканого поліпропіленового волокна (щільність — 50 г/м²). Особливої допомоги зараз потребують медичні заклади у невеликих містечках. Саме туди і буде направлена друга партія захисних костюмів: за словами представників офісу реформ, усі відправки формуватимуться відповідно до запитів, котрі направляють їм головні лікарі опорних лікарень різних областей України.

Це внесок українського бізнесу в спільну справу боротьби з пандемією, закінчення якої ми всі так чекаємо.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>