Vlada K святкує свій перший ювілей

Сьогодні їй виповнюється лише 10 років, а вона вже може скласти конкуренцію дорослим артистам, Vlada K святкує свій перший ювілей.

vlada kСпівачка Vlada K святкує десятиріччя, свій перший ювілей Влада вирішила відсвяткувати в ОАЕ .
«Кожен свій день народження я намагаюсь відзначати якось по особливому , тому цього року разом із сім’єю вирушили в тепло , бо я дуже люблю сонечко і море , це був важкий рік для мене і фізично і морально , багато працювала та майже не приходилось відпочивати , тому поєдную святкування з відпочинком» – говорить юна співачка.


Нагадуємо, що у минулому році Vlada K випустила новий EP-альбом «Boom» автором якого став Дмитро Сисоєв, відзняла дві відео роботи на пісні «Схованки» та «Boom», стала володаркою премії 100 успішних українців в номінації «Дитина року Покоління Z», першої незалежної премії Музвар в номінації «Кращий україномовний дитячий проєкт України 2021», та це далеко не всі заслуги співачки і вона не збирається на цьому зупинятись.

Vlada K вже активно працює над своїм другим студійним альбомом та вже цієї весни презентує перший сингл з нього.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>