Член журі «Модель XL» Влад Яма розповів про стосунки з суддями «Танців з зірками» і про те, яких дівчат вважає найкрасивішими

Один з найвідоміших хореографів країни Влад Яма в студії «Сніданку з 1+1» розповів про стосунки з іншими суддями «Танців з зірками» і про те, як проект «Модель XL» змінив його уявлення про жіночу красу.

Так, відомий хореограф розповів, як суддям «Танців зі зірками» вдалося стати наскільки згуртованим колективом на проекті і досягти злагодженості в роботі:

«Ми зустрічалися кілька разів до ефірів і намагалися взаємодіяти між собою. Ми дивилися американські «Танці з зірками» та коментували проект. Все вийшло саме собою. Я дуже добре пам’ятаю перший квікстеп, який ми побачили в американському проекті. Катя мене одразу запитала: «А це нормально, що вони не тягнуть стопи?». І я відразу зрозумів, що вона нічого не пропустить на паркеті».

У цьому сезоні Влад Яма буде не тільки оцінювати майстерність пар на головному паркеті країни, але і визначатиме долі учасниць в новому проекті «Модель XL», який стартує на «1+1» уже в жовтні. Відомий хореограф зізнався, що багато чому навчився в процесі зйомок нового реаліті:

 «Я дуже хвилювався, коли мене запросили стати членом журі, тому що до модельного бізнесу, як такого, я відношення не мав. Я багато чому навчився у Андре Тана, Каті Осадчої, Тані Мацкевич, з якими ми разом оцінювали учасниць. В якості судді я оцінював дівчат з чоловічої точки зору. Не дуже багато уваги приділяв параметрам — сантиметрам або кілограмам, — а звертав увагу більше на харизматичність, привабливість, пластичність».

 

Крім того, Влад зазначив, що проект змінив його уявлення про жіночу красу:

«Я завжди знав, що українські дівчата — найкращі і найкрасивіші. На зйомках «Модель XL» я ще раз в цьому переконався, а ще — в тому, що не існує жодних параметрів або обмежень цієї краси. Якщо дівчина не 90-60-90, а, наприклад, 110-80-110 (це середні параметри наших учасниць), то вони все одно можуть бути красивими, привабливими і сексуальними».

Влад також розповів, що у вільний від зйомок час виступає в ролі діджея на вечірках:

«Мало хто знає про це, тому що я не роблю цього на ТБ. Діджею в клубах, на заходах. Я навчився зводити музику і роблю це наживо. А періодично виходжу і танцюю. Тому що рано чи пізно люди починають кричати: «Танцюй! Танцюй!».

Прем’єра довгоочікуваного проекту «Модель XL», здатного перевернути загальноприйняте уявлення про жіночу красу, відбудеться на «1+1» вже у жовтні, а чвертьфінал оновленого проекту «Танці зі зірками» дивіться наступної неділі, 15 жовтня, о 21.00.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>