Віталій Козловський презентує пісню до Дня Всіх Закоханих

Напередодні Дня Всіх Закоханих Віталій Козловський презентує пісню «Мала». Артист недарма обрав саме цю дату, адже вона символічна. Для когось цей день – свято кохання, для декого – прикре нагадування про самотність.

Віталій Козловський: «Я присвячую цю пісню усім жінкам. Кожній, яка хоча б раз відчувала розпач, розчарування, зневіру і не знала, як жити далі. Я знаю, як важливо в цей момент не залишитися на самоті, а відчути підтримку і такі потрібні слова про те, що життя продовжується, новий день настане і все, чого вона прагне, до неї прийде. Цією піснею я подумки обіймаю і підтримую кожну».

Співак запевняє, що «мала», про яку він співає – це не про вік жінки, а про стан її душі. Адже незалежно від віку кожна у моменти непевності може відчути себе маленькою дівчинкою, яка потребує обіймів і тепла.

       Автор пісні – Дмитро Баннов, з яким Віталій співпрацював вже неодноразово.

Alexey Yarmarkin
Alexey Yarmarkin

Руководитель проекта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>