Віталій Козловський представляє чуттєву танцювальну прем’єру «Мовою серця»

Віталій Козловський поділився особистим

Віталій Козловський представляє чуттєву танцювальну прем’єру «Мовою серця». Основний меседж композиції – всеосяжна підтримка та любов, якою артист огортає жінку…

Козловський

Віталій Козловський: “Ця пісня – про особистий та особливий досвід у моєму житті. Про нові перспективи, відповідальність. Це про справжні почуття»

“Багато хто вважає, що я приховую своє життя: не проводжу зйомок удома, не показую, з ким живу, як живу, не роблю зі свого життя реаліті-шоу в соціальних мережах, не розповідаю подробиць. Насправді, я розповідаю все. Через свої пісні та відео. “Мовою серця” — про все, що відбувається у моєму житті”.

Козловський

Автори композиції – Ольга Світлична, Єгор Головін та Віталій Козловський.

Прем’єра кліпу відбулася щойно.

Режисер відео – Ярослав Коротков.

Екранною партнеркою співака стала Вікторія Любухіна.

Шанувальники артиста вже знайомі з нею із кліпу «Мала», де вона яскраво зіграла непросту драматичну роль.

А ще заради нового відео артист зважився на кардинальні зміни у зовнішності.

Віталій Козловський: “Це єдиний кліп у моїй творчості, де я повністю без бороди. Поголив її саме заради цих зйомок, але дуже швидко повернувся до звичного образу, тому що деякі люди мене навіть не впізнали. Друзі жартували, що знову став 16-річним. Не знаю, чи наважуся я ще на такі зміни, тому таким мене поки що можна побачити лише у новому кліпі”.

Віталій Козловський: “Багато хто вважає, що я приховую своє життя: не проводжу зйомок удома, не показую, з ким живу, як живу, не роблю зі свого життя реаліті-шоу в соціальних мережах, не розповідаю подробиць. Насправді, я розповідаю все. Через свої пісні. “Мовою серця” — про все, що відбувалося у моєму житті”.

Козловський

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>