«Віскі»: GROSU розповіла історію, про яку довго мовчала

 GROSU презентувала «Віскі» з десятирічною витримкою

Пісня «Віскі» відома шанувальникам співачки, які ретельно стежать за творчістю у соціальних мережах. Фрагмент треку, який Аліна Гросу презентувала в Instagram, одразу ж сподобався з перших нот і став найочікуванішим релізом творчості артистки. Композиція оповідає про зради, про несправедливий вибір долі, багато хто переживав щось подібне і знайде себе в цій історії.

GROSU

GROSU: «Віскі» вже 10 років. Я її написала, коли мені було 16, сидячи за роялем в інституті. Ця пісня є абсолютно автобіографічною. Це моя історія, про яку я довгий час мовчала і тільки коли рани загоїлися, я вирішила вам її презентувати. Всі ці роки я займалася пошуком стилістичного спрямування цієї пісні, пошуком того самого аранжування, яке б підкреслило мої слова та музику. Надихалася 90-ми, фільмами, піснями та своїм життям.

Пошук міг бути нескінченним, але я нарешті стала розсудливою і відчула, що все готове! Хоча цілком можливо, що через деякий час ми презентуємо інші версії «Віскі», в тому числі і ліричну. Цікаво, що цей трек став моїм щасливим квитком. Завдяки йому я виграла кілька авторських конкурсів і навіть потрапила до продюсерського центру.

GROSU

Екранізувати новий хіт «Віскі» співачка планує найближчим часом. Режисуватиме кліп сама Аліна та Роман Полянський: «Сценарій відеороботи ми тримаємо у суворому секреті. Проте обіцяємо, ми вас дуже здивуємо».

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>