Ведуча ТСН на 1+1 Лідія Таран розповіла у що вірить в непрості для України часи: в армію і захисників, колег-журналістів, Батьківщину

“Вірю в нашу армію і всіх захисників”: Лідія Таран прокоментувала події в Україні

Ведуча ТСН на 1+1 Лідія Таран підтримала українців у складні часи та поділилась у що зараз вірить. Відповідний допис Лідія опублікувала на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

  1. Вірю в нашу армію і всіх захисників – зокрема в загони територіальної оборони, де круті хлопці кидають свої щоденні справи, навчаються, і готові боронити нас! Ви – сила! 
  1. Вірю в наш ньюзрум і в усіх наших журналістів – ми тримаємо вас у курсі, працюємо, ми не сіємо паніку. Наші кореспонденти працюють в дуже гарячих місцях. І показують правду. Знаєш, усвідомлюєш ризики, ти – озброєний.
  1. Вірю в те, що коли ми тримаємось разом – все виходить. Зберігаємо спокій та холодний розум. 
  1. Я буду з родиною і робитиму все для неї, бо з родини починається Батьківщина. Всі мої – тут, зі мною.

Віра у своїх і у своє нас врятує! З нами правда! Всім українцям сил і стійкості.

Дякую захисникам за те, що боронять мирне небо і щасливе майбутнє наших мрійників. Батьки – кажіть дітям, що в нас є наші збройні сили, і вони нас захищають.

Не панікуємо! Ми все робимо правильно!

 

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>