Вадим Лисиця став музичним продюсером шоу «Х-фактор»

Сьогодні телеканал СТБ розпочав зйомки телекастингів дев’ятого сезону популярного вокального шоу «Х-фактор». Крісла суддів знову зайняли Андрій ДанилкоНастя КаменськихДмитро Шуров та Олег Винник. А також у шоу з’являється новий музичний продюсер – Вадим Лисиця, відомий співпрацею з такими артистами як ALYOSHA, LOBODA, гуртом «Время и Стекло» і Mozgi Production.

вадим лисица«Ми продовжуємо працювати над тим, щоб переможець нашого шоу отримав можливість одразу активно продовжити свою кар’єру на українській сцені. Для цього минулого року ми змінили приз за перемогу – замість 1 млн грн в грошовому еквіваленті артист отримує професійну підтримку від каналу на ту ж суму: запис пісні, кліп і ротацію на радіо. А тепер ми запросили до співпраці відомого музичного продюсера Вадима Лисицю, який точно знає, як влаштований український шоу-бізнес, і що робити артистам для свого професійного розвитку і просування», – пояснює директор ТО Олена Романенко.

За її словами в обов’язки музичного продюсера увійде робота з репертуаром учасників і аранжуванням.

 «Я давно спостерігаю за «Х-фактором», оскільки постійно відстежую появу нових артистів в українському шоу-бізнесі. Ми зі співачкою ALYOSHA їздили на зйомки прямого ефіру, де вона виступала в дуеті з гуртом DETACH. Мене вразило те, наскільки все професійно, захоплююче і красиво. І коли в кінці минулого року Олена Романенко запропонувала мені подумати над тим, щоб стати музичним продюсером цього шоу, мені стало цікаво. У мене було досить багато часу для того, щоб зважити всі за і проти, дослідити це питання, тому що досвід у подібних проектах у мене є, але все-таки їх відмінності з «Х-фактором» досить суттєві, – говорить Вадим Лисиця. – Моя робота полягає у тому, щоб учасники проекту максимально добре себе проявили. Щоб у них були максимально-відповідні пісні і щоб у результаті ми отримали дуже гарне, сильне шоу. А також я щиро сподіваюся, що на проекті побачу артиста, з яким захочу продовжити співпрацю. Тому що «Х-фактор» – це перший проект у країні, який є кузнею кадрів для нас продюсерів, і я б дуже хотів, щоб переможці шоу в підсумку ставали справжніми артистами, яких любить публіка, до яких приходять на концерти, яких обожнюють, які потім довгі роки творять, пишуть музику і роблять наш світ добрішим і світлішим за допомогою пісні».

Відзначимо, що до початку зйомок ведучий шоу Андрій Бедняков об’їхав найбільші міста України в пошуках талановитих артистів. Цього року «Х-фактор» вперше побував у Полтаві, Вінниці та Чернівцях.Андрей Бедняков

Як зазначає Олена Романенко, цього року на кастинг шоу прийшло близько 3 з половиною тисяч чоловік. Серед них дуже багато артистів старше 25 років, а також проект продовжує залучати велику кількість музичних колективів, які тільки на сцені «Х-фактору» можуть виконати авторський матеріал. Крім того, у новому сезоні українці побачать дуже відомих музикантів, за якими, напевно, скучили.

Зміни торкнулися і структури шоу: 10 епізодів кастингу, замість традиційних 8, 2 епізоду з тренувального табору, а кількість прямих ефірів скоротиться до 6.Судьи Х (1)

«Напередодні ми зустрічалися з колегами з Британії. Щороку у них різна кількість епізодів кастингів, тренувального табору, прямих ефірів. Вони розуміють, що потрібно експериментувати, щоб розуміти, що подобається глядачам, яких змін вони очікують. Ми беремо з них приклад. Тому цього року вирішили зменшити кількість прямих ефірів. А це означає, що у фіналі ми побачимо не 3 дуети із зіркою, а вже чотири – на 1 щасливчика стане більше», – пояснює Олена Романенко.

Прем’єра шоу в ефірі СТБ традиційно відбудеться восени.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>