В українському селі Jerry Heil відгуляла весілля іншопланетянки!

Інопланетна Jerry Heil разом із ексцентричною родиною прибульців їде в типове українське село, щоби укласти шлюб із нареченим.

Його образ втілив гуморист Іван Люленов, учасник шоу «Ліга Сміху», капітан команди «Стоянівка».

Режисером відео виступив Тарас Голубков. Він знімав музичні відео для Скрябіна, Клави Коки, Monatik’a та Артема Пивоварова, а також його роботи були представлені на міжнародних фестивалях, зокрема International New York Film Festival.

Презентацію кліпу ми зробили в день, коли я вийшла заміж за себе! Це не пранк. Це Сологамія. Філософія прийняття і вияву любові до себе. Бо як полюбити ближніх, якщо не вмієш любити себе? Тепер батьки не запитують, «коли заміж?»🤣 А от у кліпі «Тук-Тук-Тук» ми показали історію, набагато ширшу за мою власну. Вона про зіткнення старих «батьківських» традицій та нових норм суспільства. Ви ж не дивитесь з батьками «Дурнев смотрит сторис»?

Вони не зрозуміють. Як інколи і не розуміють наші життєві вибори, трохи важливіші за те, який фільм «смотреть онлайн». Молодь змушена маневрувати між цими реальностями, будуючи власне щасливе майбутнє. І при цьому не обдурити серце, яке — «тук-тук-тук» — диктує щось своє…

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>