Український голос в світі: режисерка з України презентувала унікальну виставу з прем’єрою в Лондоні

30 червня в галереї сучасного мистецтва Art Fashion (Музейний пров., 4) відбулась зустріч української режисерки Асі Сосіс з пресою та шанувальниками театру.

На презентації вистави за п’єсою Ханоха Левіна “Торговці гумою” Ася разом із хореографом-постановником пластичних рішень Машею Мясніковою розповіли про свій новий проект, прем’єра якого відбудеться в Лондоні в вересні цього року.

П’єса Ханоха Левіна “Торговці гумою” – це іронічна комедія з піснями і презервативами. Головні герої розповідають історію про небезпеки обережності. Йоханан, Белла і Шмуель мріють про звичайне щастя: про секс, гроші і любов. Але, коли вони нарешті вирішуються здобути це, виявляється, що мрії незмінно несуть в собі ризики.

Також виставу Асі Сосіс можливо буде купити за технологією NFT.   На презентації про це оголосив е Олександр Сосіс, засновник страхової компанії “Аска”, і додав,  що купує 25 NFT вистави.

Це буде перша українська театральна  прем’єра в Лондоні, права на яку можна придбати за технологією NFT.  Офіційне повідомлення днями  з’явиться на сайті театру.

 Невзаємозамінні токени (NFT) — це особливий тип криптовалют, який відрізняється від більшості, які за своїм джерелом є взаємозамінними. Представляє собою активи, які існують лише у власних криптосистемах.

Зараз NFT як інструмент найактивніше використовують для поширення цифрових колекційних предметів.

Підтримуючи виставу ви допомагаєте популяризації нашої країни як батьківщини багатьох талантів у самих різних галузях життя та долучаєтесь до будівництва культурних мостів по всьому світу. 

Стати Патроном нового проекту Асі Сосіс та її театру за посиланням.

Про театральну студію:

Театр Гамаюн це мультинаціональний проект з поширення української культури і мистецтва в світовому театральному суспільстві.

Щоб привнести нашу культуру в західні реалії, ми знаходимо універсальні теми, близькі всім, підкреслюючи те, що нас об’єднує як людство і одночасно знайомить глядача з притаманними нашому суспільству цінностями.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>