UA:Перший шукає співаків та танцюристів для репетицій Євробачення-2017

Кастинг на пошук статистів для роботи під час технічних репетицій конкурсних номерів Євробачення-2017 розпочинає телеканал UA:Перший від 24 лютого.

Талановиті співаки віком від 18 до 40 років, а також танцівники віком від 18 до 30 років, які мають бажання відтворити постановки учасників цьогорічного пісенного конкурсу під час технічних репетицій шоу, запрошуються до участі у відборі.

Дні проведення кастингу – 13 та 14 березня. Подати свою заявку на участь можна до 18:00 п’ятниці, 10 березня, відправивши своє резюме (у pdf-форматі) із фото, в якому треба зазначити зріст, діапазон та регістр голосу, на електронну адресу esc2017casting@gmail.com. Просимо додатково вказати, на яку позицію претендуєте – співака чи танцівника. Після обробки заявок усіх охочих взяти участь у відборі організатори надішлють запрошення на кастинг з інформацією про час і місце його проведення.

Для проходження кастингу співакам необхідно підготувати дві пісні у стилі популярної або рок-музики. Танцівники ж повинні будуть повторити постановку, яку під час кастингу запропонує хореограф. Усі претенденти повинні вільно розмовляти українською або англійською мовою.

Технічні репетиції на сцені Євробачення-2017 проходитимуть з 20-23 квітня. Попередній репетиційний період – з 19 березня до 19 квітня. Технічні репетиції Євробачення необхідні для того, щоб організатори могли відпрацювати роботу камер та світлового обладнання для постановок усіх учасників пісенного конкурсу, які приїдуть до Києва на початку травня.

Прослуховування проводитиметься без концертмейстерів, тому після отримання запрошення на кастинг від організаторів додатково просимо надіслати мінусові фонограми. Повідомляємо, що транспортні вимоги статистам не відшкодовуватимуться, гонорар встановлюватиметься за домовленістю. Усі статисти по завершенню пісенного конкурсу отримають відеозаписи для своїх портфоліо.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>