Трек alyona alyona прозвучав у серіалі Netflix “Небезпечні зв’язки”

Відома реперка просуває українську музику у світі.

Трек української реперки alyona alyona і діджея Vladimir Cauchemar Dancer став саундтреком французського підліткового серіалу Dangerous liaisons (“Небезпечні зв’язки”) від Netflix.

alyona alyona Аlyona alyona вважає, що її участь у музичному супроводі серіалу — велика честь для неї і перемогою для України.

Цей невеличкий фрагмент — велика честь для мене. Зараз особливо важливо просувати українську музику у світі, етніку країни, наш культурний код. І тому український трек та ще й українською мовою на такій платформі, як Netflix — це вже перемога. Сьогодні ми звучимо у фрагменті, завтра писатимемо головні саундтреки до топового кіно,— поділилась емоціями співачка

Серіал розповідає про дівчину Селен, яка переїхала з Парижа та приходить до нової школи. Героїня закохується в Трістана. Але вона навіть уявити не може, що хлопець заклався з королевою соцмереж Ванессою.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>