Тіна Кароль заспівала дует з групою KAZKA

Співачка анонсувала вихід альбому «Молода кров»

Тіна Кароль випустила дуетну пісню «Зірочка» з гуртом KAZKA. Це перший трек з україномовного альбому дуетів «Молода кров», вихід якого приурочений до 30-річчя Дня Незалежності України.

«Пісню «Зірочка» написав Дмитро Ципердюк дуже давно. Вона була неймовірно популярною в моєму рідному місті Івано-Франківську, я слухала її ще школяркою. Завжди вірила, що «Зірочка» – всеукраїнський і міжнародний хіт. Крізь роки мене не полишала думка про те, щоб виконати цю пісню.

Я запропонувала групі KAZKA заспівати «Зірочку» в дуеті: вони, як ніхто відповідають танцювальному, етнічному, легкому настрою пісні. Саша Заріцька – єдина виконавиця, яка змогла б так невимушено виконати цей майбутній хіт», – розповіла Тіна Кароль.

Тіна Кароль KAZKAСолістка гурту KAZKA Олександра Заріцька каже, що не так давно сама була в ролі молодого артиста: «Ми з групою KAZKA пройшли не довгий, але тернистий шлях. І знаємо не з чуток, як складно молодим музикантам доносити свою творчість до багатомільйонної аудиторії. Тому, ми з радістю вирішили підтримати проєкт «Молода кров» і приєднатися до чудової ініціативи Тіни. Ми впевнені, що наш спільний трек «Зірочка» – відмінний старт цього великого і такого важливого для всіх музикантів проєкту»

Реліз альбому дуетів «Молода кров» відбудеться 20 серпня, але вже зараз він доступний за попереднім замовленням в Apple Music.

В альбом увійшли дуети Тіни Кароль українською мовою з артистами нової формації. Місія цих колаборацій в тому, щоб поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена.

Ближче можна познайомитися з усіма героями альбому «Молода кров» у відео-роботі про його створення на YouTube-каналі Тіни Кароль.

Відзначимо, проєкт Тіни Кароль «Молода кров» виходить за інформаційної підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>