Гурт The HARDKISS представляє свій третій студійний альбом «Залізна ластівка».

«Залізна ластівка» — це і космічний корабель, який тримає чіткий курс, і водночас образ жінки.

Легкість і свободу у цій роботі гурт поєднав зі сміливістю та силою. Новий альбом фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стала інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу — україномовні композиції. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе.

«Залізна ластівка» — дуже правильний з точки зору створення та концепції альбом, — розповідає Юлія. — Він цілісний, ми створили його на одному диханні, хоча робота над платівкою тривала близько двох років. Він дуже масштабний. Крім пісень в альбомі ви почуєте вірші. І це дуже приємно особисто для мене. Вірші я пишу з 7-ми років. У дитинстві це було неймовірною мрією — випустити свою збірку віршів. Мрії здійснюються. Саме такий космічний альбом The HARDKISS прагнули створити і випустити восени 2018-го»

Слухати альбом «Залізна ластівка» > thehardkiss.com/zl

Нагадаємо, що вже 19 жовтня The HARDKISS представлять альбом «Залізна ластівка» на ексклюзивному шоу в Києві. Концерт відбудеться у Палаці спорту.
Генеральний партнер концерту — Київстар
Квитки > goo.gl/HWqnTS

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>