Тель-Авів обрали столицею Євробачення 2019

Після запеклої битви міст, що точилася у Ізраїлі з кінця травня і до сьогодення нарешті було обрано місто, що прийматиме Пісенний Конкурс Євробачення 2019 – це Тель-Авів.

eurovision 2019

Кандидатами на проведення конкурсу були міста Хайфа, Тель-Авів, Ейлат та Єрусалим. Останній викликав бурхливу та різнобічну реакцію світової спільноти та, навіть, політичних лідерів. Проблемою стало те, що не всі країни світу, та навіть країни-учасниці Євробачення, визнають Єрусалим ізраїльським містом.

Місцем проведення пісенного конкурсу обрано Тель-Авівський конференц-центр, дана будівля вміщує приблизно десять тисяч глядачів.

евровидение 2019Також офіційним сайтом Євробачення та Европейською Мовною Спілкою були оголошені остаточні дати проведення конкурсу. Перший та другий півфінали пройдуть 14 та 16 травня відповідно. Фінал відбудеться 18 травня 2019 року.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>