Тарас Тополя станцював на даху у новому кліпі

29 столичних локацій, дюжина танцюристів, не рахуючи музикантів Антитіл, два тижні зйомок і більше 100 годин безперервної роботи режисерської групи. Саме так створювалося нове відео гурту Антитіла!

jxtzqxiПрезентувавши в ефірах радіостанцій пісню «Танцюй», хлопці вирішили не мучити фанів довгим очікуванням и одразу представили відео кліп на телеканалі М1. 

Робочий процес тривав більш ніж 100 годин і проходив у Києві, та київської області.  Практично всі задіяні у відео локації, відомі киянам, але завдяки цікавим ракурсам вони відкриються абсолютно з іншого, незвичного боку.

Дмитро Маніфест: «Як тільки ми почули цей трек-відразу уявили тиск мегаполісу, в якому міські жителі увесь час почувають себе, ніби у клітці бетонних перекриттів. Тому захотіли показати свободу, котру дає танок, він дозволяє відчути себе поза часом та стінами».

Це мабуть вперше, коли гурт Антитіла не підключався до творчого процесу і повністю довірився режисеру та його команді. Експеримент видався вдалим: кліп дуже легкий, атмосферний і його хочеться дивитись ще і ще.

Тарас Тополя: «На перший погляд, пісня і кліп можуть здатися незвичними для Антитіл, але не поспішай з висновками. Просто послухай і вдивись ще раз, і…оп, твоє тіло починає рухатися разом з Антитілами. Ще трішки і ти вже сам відчуваєш все, без зайвих слів».

Alexey Yarmarkin
Alexey Yarmarkin

Руководитель проекта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>