Танцюй з Антитілами цієї осені!

Новий саунд у майбутньому хіті «Танцюй» від гурту Антитіла.

Осінь підбиває підсумки насиченого українського open-air сезону. Влітку Антитіла завітали майже на всі фестивалі країни, не оминули й Америку та Канаду. Без перебільшення, сотні тисяч прихильників почули і відчули альбом “Все красиво” на собі – голосно підспівуючи улюблені пісні. Але настав час для оновлення! Результатом літніх експериментів зі звучанням та лірикою групи, стала пісня «Танцюй», яка потужно відкриває новий музичний сезон і починає серію осінніх релізів групи. Окремий приємний сюрприз очікує на киян при прослуховуванні цього треку, бо в ньому ми почуємо фрагмент офіційного гімну столиці: «Як тебе не любити, Києве мій».

aInf5t0GI0c

Тарас Тополя: “Танцюй” – це про тебе. Про того, хто відчуває мову мегаполісу. Це пульс вільного племені урбан. Відкинь умовності, і танцюй! Стань центром, зіркою, собою справжнім… Місто підкаже!”

Для усіх прихильників за океаном також є чудова новина! 17 вересня гурт Антитіла вже в котре за цей рік перетнуть Атлантику, щоб зустрітись зі своїми фанами на масштабному фестивалі «Bloor» у Торонто. Слідкуйте за анонсами на нашому офіційному сайті та у соцмережах. Попереду те, що неодмінно здивує!

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>